Statybinių atliekų išvežimas konteineriais ir didmaišiais

Statybinės atliekos: 

Patarsime, rinktis konteinerį ar maišą ⇒ Išsirinkus – atvešime ⇒ Esant poreikiui – pakrausime ⇒ Informavus – išvešime


     Tiek fiziniai asmenys, atlikdami remontus bute, name ar savarankiškai vykdydami statybų, griovimo darbus, tiek statybines paslaugas teikiančios įmonės susiduria su darbų metu susidarančiomis statybinėmis atliekomis, kuriomis privaloma pasirūpinti. Jų niekas nenori ir negali sandėliuoti. Norėdami atlaisvinti senas patalpas, kraustantis, susikaupus nereikalingoms atliekoms susiduriama su poreikiu jas saugiai, greitai utilizuoti. Be statybinių, užsilikusių nereikalingų atliekų, dažnas susiduria su medienos, izoliacinių medžiagų, grunto ir kitomis atliekomis, kuriomis galime pasirūpinti mes. 
    UAB „Švarinta“ vadybininkai visada atsakys į visus fizinių, juridinių asmenų klausimus, kylančius dėl atliekų išvežimo ir utilizavimo. Patarsime šiais klausimais:

  1. Statybinių atliekų parengimo išvežimui.
  2. Tinkamiausio, ekonomiškiausio Jums atliekų išvežimo būdo.
  3. Statybinių atliekų išvežimo kainodaros.
  4. Paslaugos apmokėjimo.
     Profesionalūs UAB „Švarinta“ vairuotojai reikiamu adresu visada pristatys konteinerį (-ius), esant poreikiui ir pakraus, o pripildžius – paims ir išveš reikiamu adresu arba utilizuos. Jūsų visapusiškiems poreikiams patenkinti yra nuomojami statybinių atliekų konteineriai, kurių skirtinga talpa suteikia galimybę rinktis mažesnį 5,5 m³, vidutinį 7,5 m³ bei didelius 10 m³, 12 m³ ar 14 m³ konteinerius. UAB „Švarinta“ taip pat siūlo nuomotis ir specialius statybinių atliekų didmaišius (90*90*120 cm), kuriuose Jūs galite lengviau rūšiuoti statybines atliekas bei, esant poreikiui, naudotis juo ne vienoje vietoje dėl jo nedidelio tūrio. Galime išvežti ir ne pas mūsų įsigytus maišus su statybinėmis atliekomis. 
     Kreipiantis dėl statybinių atliekų konteinerių, maišų nuomos bei išvežimo, mes atsižvelgsime į:
  1. Pakrovimo poreikį.
  2. Atliekų rūšį.
  3. Objekto vietą (Šiaulių miestas ar už miesto ribų Šiaulių apskrityje).
  4. Atliekų tūrį.

     Esant poreikiui, Jūs taip pat galite pasinaudoti ir automobilio su kranu nuoma, kuris palengvins ir paspartins Jūsų vykdomų darbų eigą.
     Neieškokite statybinių atliekų krovėjų, transporto, atliekų realizavimo vietų, nes UAB „Švarinta“ statybinių atliekų realizavimo komanda yra visada pasiruošusi operatyviai ir kokybiškai išvežti Jūsų statybines atliekas, pasitelkiant visą mūsų siūlomų paslaugų paketą. 

 Kontaktai:

   Tel. +370 655 50950 arba el.paštu info@svarinta.lt