Atliekų tvarkymo naujienos

ŠIAULIŲ RAJONO GYVENTOJŲ DĖMESIUI! 

Dėl padidėjusių stambiagabaričių atliekų kiekių visame Šiaulių rajone, šiose gyvenvietėse:

Vijoliai

Vinkšnėnai

Kairiai

Toliočiai

Gegužiai

Aukštelkė

Atliekos papildomai bus renkamos Balandžio 23-26 dienomis.

Todėl prašome gyventojų supratingumo ir kantrybės.

   Šiaulių miesto gyventojų dėmesiui!

   Nuo 2018 m. liepos mėn. Šiaulių miesto gyventojams pradėti dalinti stiklo pakuotės atliekų konteineriai. Individualių valdų gyventojai bei  deklaruoti sodo bendrijų gyventojai, norintys gauti stiklo pakuotės atliekų konteinerį, turi kreiptis į Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centrą. Konteineriai suteikiami nemokamai.

   Rūšiuojamasis atliekų surinkimas prisideda prie atliekų šalinimo sąvartynuose mažinimo. Būkite aktyvūs.

 

   Patvirtinti  2018 metų komunalinių atliekų išvežimo grafikai ŠRATC puslapyje.

   Parduodame statybinį laužą. Dėl kainų, kiekių ir platesnės informacijos prašome kreiptis nurodytu telefonu: 8 656 13398.

   Nuo 2017-12-01 keitėsi statybinių atliekų sąvartyno įkainiai, su kuriais galite susipažinti Šiaulių regioninio atliekų tvarkymo centro puslapyje.

   Nuo 2017-07-01 visiems aktualūs pasikeitusios rinkliavos už atliekas klausimai. Prašome plačiau pasidomėti:

  1. Dvinarė rinkliava.
  2. Šiaulių regione taikoma dvinarė vietinė rinkliava.

   Dėl konteinerių keitimo mažesniais, gavus savivaldybės sutikimą, juos galite pasikeisti adresu Bielskio g. 26, Šiauliuose. Patvirtinimas gaunamas žinute į Jūsų duotą telefono numerį.


    Rūšiuotos atliekos vežamos nemokamai, tad primename, kad rūšiuodami atliekas, mes prisidedame prie švarios gamtos ir visų ateities gerovės. Būkite aktyvūs ir socialiai atsakingi (plačiau apie kelintus metus vykdomą projektą Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centro straipsnyje).

     Atliekas metant į ne joms skirtas talpas, vietas - bus skiriamos baudos (plačiau apie tai Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centro straipsnyje). Prireikus išvežti ne nuo buities likusias ar pakuotės, žalias atliekas visada galite kreiptis į mūsų statybinių atliekų vežimo specialistus ir susitvarkyti savo aplinką saugiai, atsakingai.